Sales Bansie
Sinds februari 2007 ben ik werkzaam als webdesigner/webdeveloper bij Holiday Media. Mijn interesse in het internet is voornamelijk ontstaan tijdens mijn studie. Hier werd voor mij al vrij snel duidelijk dat het internet een grote rol zou gaan spelen als informatieverstrekkend medium. Het aspect dat mij hierbij het meest aansprak was dat men een grote mate van controle had over de informatie flow. Jij als gebruiker bepaalt het tempo en het tijdstip van interactie.
Niets is zo veranderlijk als het internet, met name het uiterlijk van het internet en de steeds grotere mate van gebruikers interactie springen hierbij in het oog. Als webdesigner/webdeveloper heb je hier dagelijks mee te maken. Jij draagt actief bij aan deze veranderingen en dat maakt het werk dynamisch en vooruitstrevend. Dit alles natuurlijk zonder je doel voorbij te schieten, want het op een voor de gebruiker begrijpelijke manier aanbieden van gestructureerde informatie blijft de basis van communicatie.
Dit alles draagt bij dat het werken bij Holiday Media een aangename balans tussen creativiteit en functionaliteit in zich meedraagt.
-
-
Hans Latour
Management en sales -
Jeroen van den Broek
Project manager -
Joris Mooten
Project manager -
Marijn Eijsink
Project/account manager -
Roel van den Heuvel
Marketeer -
Charlotte Latour
Receptie en administratie -
Wim Latour
Management / Project manager -
Jan Verharen
Developer / webdesigner -
Paul van der Linden
Webdesigner -
Edgar van de Ven
Webdesigner -
Koen te Brinke
Webdesigner -
Sales Bansie
Developer / webdesigner -
Roy de Haan
Multimedia specialist
-
Hans Latour
