27-6-2008
Holiday Media blijft online boeken van Stratech-RCS doorontwikkelen
Holiday Media heeft het online boeken van Stratech-RCS doorontwikkeld. Medio april is namelijk de nieuwe website van de Kennemer Duincampings in combinatie met de nieuwe Zoek en Boek-koppeling online gegaan. Deze is gebouwd op de Multipark-omgeving van Stratech-RCS.
De Kennemer Duincampings bestaan uit drie grote toonaangevende campings die graag optimaal gebruik maken van de integratiemogelijkheden tussen het backofficesysteem Stratech-RCS en de website van Holiday Media. Er werden dan ook hoge eisen gesteld aan de functionaliteit. Zo diende de nieuw te ontwikkelen online boeken applicatie het zoeken over de verschillende campings mogelijk te maken en drempelverlagend te zijn voor de bezoeker.
Het resultaat is gebruiksvriendelijk en vooral beeld georiënteerd. De navigatie is intuïtief, doordat alles aanklikbaar is. In één oogopslag heeft de bezoeker zicht op de beschikbaarheid van de verschillende objecttypen door de handige beschikbaarheidskalender. Via dit scherm kan de bezoeker iedere willekeurige zoekvraag stellen en zijn alternatieve perioden, met vanaf-prijs, foto en omschrijving, direct inzichtelijk.
-
Nieuws overzicht
Holiday media informeert u hier regelmatig over: Nieuwe producten, opgeleverde projecten, interessante ontwikkelingen op gebied van internet en recreatie.Holiday Media Relatiedag 2010 goed bezocht
RECRON kiest geïntegreerde totaaloplossing voor haar online communicatie
Nieuw! (Re)creatieve webteksten!
Online boeken met Stratech-RCS en Holiday Media internetkoppeling
Recreatie Vakbeurs Hardenberg en Gorinchem 2009
Nieuwe telecomwet per 1 oktober 2009
Aanbieding: Promotievideo voor uw accommodatie
Holiday Media lanceert een nieuw product, de "Holiday LiteSite"
Nieuw! Toeristische Zeeland Portal: www.vvvzeeland.nl
Even voorstellen, Marijn Eijsink
Holiday Media deelnemer Innovatiefonds Gastvrij Nederland
Lees de blog van Hans: Rosé, medium of doorbakken?
Holiday Media lanceert website voor de Kampeer 10-daagse
Recreatie Vakbeurs Hardenberg en Gorinchem 2008
Extreme Website Makeover geslaagd!
Holiday Media blijft online boeken van Stratech-RCS doorontwikkelen
Website voor Footzy Ballonnendag 2008
Extreme Website Makeover: Holiday Media komt naar je toe deze zomer!
Animatieprogramma op uw eigen website
Vacaturebank voor de recreatiebranche
Holiday Media lanceert nieuwe website voor de RECRON Junior Club
Win een vakantie met je leukte vakantiemoment!
Holiday Media en Procurios starten samenwerking
Benchmarking, gasten enquêtes en uren registratie
